Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma zgody TBV na wycieczki po górkach czechowskich. "Nie możemy jej wydać"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2019 r. o 18:26 Powrót do artykułu
Jak już powstanie park to każdy będzie mógł się tam bezpiecznie wybrać na spacer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wąwóz jest pełen dzików, nic dziwnego że nie chcą tam nikogo wpuścic. jeszcze beda kogos miec na sumieniu.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście że jest niebezpiecznie i to bardzo, kto uważa inaczej to chyba rzadko tam bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tebewałski troll szaleje z rozpaczy:) szykuje sie kolejny nocny dyżur i wklejanie głupot o tym jak to rzekomo mieszkancy pragną blokowiska ;)
 Mieszkańcy sa mądrzy i sami zdecydują czy chcą mieć nadal śmietnik czy piękny park na górkach  I nie będą słuchać trolli ani z jednej ani z drugiej strony 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebezpieczni to są pazerni ludzie o mentalności (i aparycji) cinkciarza, tacy jak prezes tebewał.
 Dokładnie. Ile osób ginie w wyniku ataku dzików, a ile wskutek rabunkowej gospodarki środowiskiem, do czego właśnie przymierzają się cwaniaki-tebewałki pod przykrywką pseudo-parku i pod parasolem ochronnym rozpiętym przez ratuszowego dewelo-kamenrdynera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawmy więc TBV ich "święte prawo własności". Nie zmieniajmy planu zagospodarowania. Niech się ogrodzą i płacą podatki od nieruchomości za teren na którym preziowie będą mogli sobie najwyżej pojeździć na drewnianym chomiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na faktach i mitach pojawil sie post w ktorym widoczni byli ludzie strzelajacy z wiatrowek, to jest wedlug was bezpieczne? Niewiadomo jakie jeszcze rzeczy sie tam dzieja a wy chcecie tam wycieczki wpuszczac. moze jeszcze zabrac tam dzieci.. troche rozwagii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tam jestem za bezpiecznym parkiem z placami zabaw dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolle z Towarzystwa dla Natury i Człowieka przestańcie spamować pod artykułami o górkach !!!! trolle z Towarzystwa dla Natury i Człowieka przestańcie spamować pod artykułami o górkach !!!! trolle z Towarzystwa dla Natury i Człowieka przestańcie spamować pod artykułami o górkach !!!! trolle z Towarzystwa dla Natury i Człowieka przestańcie spamować pod artykułami o górkach !!!! trolle z Towarzystwa dla Natury i Człowieka przestańcie spamować pod artykułami o górkach !!!!
Mało kreatywne, widzę ze TBV nie dosypało kasy na bardziej inteligentny trolling
 Czytam to i ciągle widzę te same komentarze obrońców ileż ludzie możecie o tym pisać  Prawda jest taka że ten temat interesuje jedynie grupkę osób którzy i tak już tam mieszkają reszta mieszkańców ma to głęboko w *** 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio jak chciałem z psem pójść na spacer to musiałem go nieść na rękach przez 20 minut, tyle tam jest szkła porozbijanego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ucywilizować w końcu ten teren bo niedobrze się robi że tyle lat się dyskutuje i żadnych efektów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obroncy niezle sie pocicie by obrazac developera i czytelnikow. ta taktyka nie dziala. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolle z Towarzystwa dla Natury i Człowieka przestańcie spamować pod artykułami o górkach !!!! trolle z Towarzystwa dla Natury i Człowieka przestańcie spamować pod artykułami o górkach !!!! trolle z Towarzystwa dla Natury i Człowieka przestańcie spamować pod artykułami o górkach !!!! trolle z Towarzystwa dla Natury i Człowieka przestańcie spamować pod artykułami o górkach !!!! trolle z Towarzystwa dla Natury i Człowieka przestańcie spamować pod artykułami o górkach !!!!
Mało kreatywne, widzę ze TBV nie dosypało kasy na bardziej inteligentny trolling
 Za to obrońcy wykazują się mega kreatywnością ciągle kopiuj wklej aż im się klawisze wytarly 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorczyca wam płaci za pisanie o jego towarzystwie? Może dajcie mu jakąś stałą rubryczkę? Myślę, że ludzie chętnie poczytają o tym co je prezes tego towarzystwa, jakie preferuje filmy albo co woli, jabłka czy gruszki? Na 701-lecie Lublina, 701 artykułów o Gorczycy i Towarzystwie dla Natury i Człowieka.
 I to jest pomysł. Dać mu stała rubrykę i chłop sobie w końcu dorobi :-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TBV odpowiada za każdego kto tam wejdzie. Na ich miejscu też bym nie wyraził takiej zgody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bedzie park bedzie bezpiecznie i wtedy kazdy bedzie mogl pospacerowac !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny artykul o gorkach, i znow na dzienniku co za przypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień bez artykułu na Dzienniku dniem straconym
 Tia .. gazeta ma nie publikować artykułów tylko wrzucać dewelo-agitki tak jak kurier deweloperski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomóz dac odpór deweloperskiej propagandzie - zrzutka na kampanię w obronie Górek Czechowskich  ***s://zrzutka.pl/9r5fsf
 Już dałam i jak lubelski szefunio wypłaci mi moje 1.500 w terminie to dorzucę coś jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, nie ma wysypu komentarzy obroncow. Agecja nie pracuje juz dzisiaj?  Głosuje na tak !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 40

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...